Ma
2014. Szeptember 17.
Szerda
Zsófia
névnapja van.

Üdvözlünk, Vendég
Felhasználónév
Jelszó
(Regisztráció)
Tagok:
Utoljára: serzsebet
Mai: 0
Tegnapi: 0
Összesen: 24417

Jelenlévők száma:
Látogatók: 42
Felhasználók: 1
Összesen: 43

Jelenlévők:
01: Karsay

Nyugati asztrológia

Kínai horoszkóp

Indián horoszkóp

Szerelmes jegyek

Sport horoszkóp

Baba horoszkóp

· Mi az asztrológia?
· Mi az a horoszkóp?
· Miből áll a horoszkóp?
· Mi az ascendens?
· Mi a descendens?
· Mi az aspektus?
· Mi az MC?
· Mi az a tranzit?
· Mi az a ház?
· Mi az IC?
· Mi a direkció?
· Mi az a diszpozitor?
· Mi az a méltóság?
· Belső bolygók
· Csomópontok
· Dekádok
· Deklináció
· Ekliptika
· Orbis
· Mundán asztrológia
· Rektifikálás
· Az év bolygója
· Nyári idõszámitás
· 1: Center fórum blokk
· 2: Internet Tv
· 3: Widget
· 4: AstroSript
· 5: AstroGanza
· 6: AstroGadget
· 7: Zet
· 8: Astro22 professional edition
· 9: Canopus
· 10: PLACIDUS - mindig a legfrissebb!

Szülinap ma:
Nincs mára születésnap.
Ma van a születésnapod?
Írd be!.

Szülinap beírás

Asztrológia, horoszkóp - AsztroMókus: Fórum

Asztromókus :: Téma megtekintése - Plútó Az 5-ös házban - gyermekvállalás
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Plútó Az 5-ös házban - gyermekvállalás
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrosuli kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Pént Aug 25, 2006 1:03 pm    Hozzászólás témája: Plútó Az 5-ös házban - gyermekvállalás Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mindenki!

A radixomban a Plútó az 5-ös házban, a Szűz 26 fokán áll, Solarban 2008-ban a Marssal oppozícióban áll. Ebben az évben aktiválódik a Holdam is, s (úgy látom abban az évben minden a Holdamról szól) ezt úgy értelmeztem, hogy várhatóan ebben az évben fog gyermekem születni. Aggódok viszont a Plútó miatt, illetve szeretnék rá felkészülni. Gondolom ez komplikációkat jelölhet a szülésnél. Tudtok segíteni az értelmezésében kicsit részletesebben?
Köszönöm!
Luca
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Pént Aug 25, 2006 1:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A születési adataim: 1970.03.11. 08:42 Debrecen

Köszönöm! Smile
Vissza az elejére
lulu
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Pént Aug 25, 2006 8:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak a saját példámat említeném, remélem segít: nálam a Plútó abszolút diszharmonikusan áll az 5. ház csúcsán a Mérlegben. 3 gyerkőcöt szültem, mindhárman egy hónap alatt fogantak, könnyű terhességek után spontán születtek. Hajrá! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Christy
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 6:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Luca36!

A Plútó bonyolult jelentésének értelmezésében nekem Bil Tierney Békességben a Plútóval című könyve segített (remélem ez nem számít reklámnak). Bár elsősorban itt a tranzitokról van szó, de mindenképpen érdemes elolvasni az erről szóló részt, mivel radixban sem viselkedhet másképp. Akartam írni neked erről de rájöttem olyan sok lenne idézni, hogy inkább javaslom menj be egy könyvesboltba és olvasd el:)
Csak annyit említenék, hogy a fogantatás csodája, a születés is a Plútóval van kapcsolatban és nő terhesség alatti átváltozása is plútói tapasztalat. Lulu erről biztos többet tudna mesélni…
Szerintem ha a benned lévő Plútót sikerül befogadnod és „rendbe tenned”, akkor nem okoz negatív hatásokat a gyermekedre sem! Csak lazán, örömmel, pozitívan állj az egész terhességhez (közhelyes de igaz)! Sajnos a 5.házban az életöröm megrontója is lehet a Plútó, úgyhogy elsősorban lelkileg készülj fel az eseményre.

Nagyon sok sikert kívánok és várom, hogy beszámolj a fejleményekről!
Vissza az elejére
Christy
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 7:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia ismét!Smile

Megnéztem a radixod ha nem haragszol és felfedeztem, hogy neked nemcsak a Plútód hanem az Uránuszod is az 5. házban áll… ez kicsit ellentmondásossá teheti benned a gyerekvállaláshoz való helyzetet (is), mert a Plútó súlyos felelősségeket jelent, míg az Uránusz pont ezeket akarja elkerülni… persze lehet, hogy ez majd csak akkor derül ki ha már megszületett a kicsi, de mit gondolsz erről, félsz a felelősségvállalástól?
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 12:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm lulu, Christy a megnyugtató válaszokat, meg is könnyebbültem tőlük. Meg fogom venni ezt a könyvet is, ha azt mondod, hogy érdemes.

Christy! Én a radixomban az Uránuszt már a 6-os házamra értelmezem, mert 2 fokra van a házcsúcstól. A felelősségvállalástól nem félek egyáltalán, legalábbis gyermekvállalás szempontjából nem érzek ilyet magamban, annak ellenére, hogy általában a kötöttségeket nehezen viselem, de ezt horoszkóptól függetlenül én inkább a munkahelyekkel kapcsolatban éltem meg. Az otthon, család, párkapcsolatok terén viszont nagyon is vágyom rá. (Szerintem a Halak Napom és a Bika Holdam is segít ebben.) Smile

Sziasztok!
1970. 03. 11. 8:44 Debrecen (Halak-Ikrek)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."
Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
Christy
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 1:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Luca!

Igazad lehet, hogy 6.házra hat az Uránusz, ha így érzed! Bocsi akkor a kérdésért! Smile A fokokat bevallom nem is figyeltem...
Bika Holddal biztosan nagyon türelmes, biztonságot teremtő anya leszel!
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 3:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Christy!
Törekedni fogok a biztonság megteremtésére, az biztos. Nekem is nagyon nagy szükségem van rá, viszont emiatt sokszor túlaggódom a dolgokat.
Az 5-ös házas Plútó az életöröm megrontója? Valahogy úgy értelmezzem, hogy nem tudok felhőtlenül örülni, élvezni az életet?

Luca

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
lulu
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Vas Aug 27, 2006 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha Christy így értelmezi az 5. házas Plútót, abban lehet valami. Az én agyam mindig azon jár mi lesz ha ... nem pedig azon, hogy milyen jó most, és alapvetően inkább a pesszimistákhoz sorolnám magam.

Számomra érdekes amit a Plútó és az Uránusz azonos házban tartózkodásáról írtál, a férjem radixában ők ketten a 7. házban virulnak. Azaz engem jelölnek?! Jujj!
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Hétfő Aug 28, 2006 8:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia lulu!

Azért is kérdeztem rá erre, mert rám is jellemző az, hogy amikor valami nagyon klassz és szép dolog történik velem, sokszor szkeptikusan reagálok, nem merem elhinni, hogy ez velem megtörtént, és egy darabig várom a fekete levest. Azt gondoltam, hogy ez az elmúlt 10 év nehéz élethelyzeteiből adódott, s ezek szerint a Plútó jelzi ezt a horoszkópban. Érdekes.

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
Catcat
Szívem közepe
Szívem közepe

111
HozzászólásElküldve: Hétfő Aug 28, 2006 9:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A Plútó nekem is az V. házban áll elég sok feszítő fényszöggel...ill. segítőfényszögekkel is.
Nos 33 évesen sitty sutty megszültem. Semmilyen komplikáció sem a terhességem, sem a szülés alatt nem volt, bár a nőgyógyász tényleg nem állt a helyzet magaslatán.

Szia Luca!

Én még sose gondolkodtam el az 5-s ház más aspektusain.
MOst, ahogy olvasom én nem látok magamnál kevesebb életörömmel kapcsolatos negatív dolgot.
Igaz én a Plútót sose láttam mumusnak. Az én mumusom a szaturnusz inkább...de az nagyon. Smile A saját jegyében és a VIII. házban lakik.
Na majd még gondolkodom ezen egy kicsit.

Surprised

A valódi életbölcsesség abban rejlik, hogy észrevegyük a mindennapokban azt, ami csodálatos.
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Hétfő Aug 28, 2006 11:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Catcat!
Jaj, egyre jobban érzem magam a témával kapcsolatban, köszi-köszi! Smile

Én az Uránusszal barátkozom mostanában. Nem tartom mumusnak azért, de a Vénusz-Uránusz oppozícióm néha furcsa dolgokat vált ki belőlem, s ezt kéne végre megtanulnom okosabban kezelni. Sad
A Plútót egyébként én igazából soha nem tudtam hová tenni a horoszkópomban, vártam, hogy egyszer majd csak ráérzek a jelentésére, hát majd most figyelem magam.

Azt meg tudod nekem írni, hogy amikor a gyermek születését nézzük a horiban, akkor a Hold a születésre, vagy a fogamzásra vonatkozik? Én úgy érzem, hogy az már a születés dátuma lesz nálam, bár lehet, hogy inkább csak ezt szeretném látni, hallani. Smile

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Hétfő Aug 28, 2006 2:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

nekem is az 5ös házamban áll, ráadásra a csúcsán, együtt a holddal..
az uránusz is az 5ös házamban áll..
no. nekem 94-ben volt egy abortuszom, aztán 99-ben kezdődő méhnyakrákkal műtöttek (de pozitívan alakult minden, azóta is)
idén pedig egy hónapja sajnos 9 hetesen műszeresen kellett befejezni a terhességet (ikerterhesség) sajnos nem fejlődött az embrió az egyik petezsákban, a másik pedig üres volt.
nagyon szeretnénk babát a férjemmel. lassan 2 éve..
de vhogy úgy érzem a következővel már nem lesz gond.

1971.12.10 16.28 szabadszállás

véleményeteket várom!
üdvözlettel
xeroxa
Vissza az elejére
tothzoltan
Valóságos kis csoda!
Valóságos kis csoda!

111
HozzászólásElküldve: Hétfő Aug 28, 2006 6:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Luca!

Ha pontos a horoszkópod, 2008-ban plútó direkciód lesz, de ha ez szülést hoz, akkor ennek március 11. előtt kell lennie, mert csak a 2007-es szolár nap radixbeli házhelyzete (11.ház) van fényszög kapcsolatban a plútóval. (A 2008-as szolárban, a 9.házzal kellene, vagy annak urával a szaturnusszal kapcsolódnia.)
Mivel a 2007.évi szolárban a plútó nem támadott, szerintem kiváltódhat, és akár szülést is hozhat, annál is inkább, mert mint mondtad, a hold aktiválódik.
Ha tényleg szülsz, a radixodban descendensen álló neptun miatt figyelj arra, hogy ne legyen mekóniumos a magzatvíz, lehetőleg kerüld az epidurális érzéstelenítést, az altatást, illetve a gyógyszerezést.

üdv: Z
Ituna
Valóságos kis csoda!
Valóságos kis csoda!

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 1:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Very Happy

No hát nem akarok senkit elkeseríteni nagyon az 5. házas Plútója miatt, de szerintem akinek ez van, annak nagy feladat lehet a gyermekvállalás - vagy az 5. házas analógiák megtapasztalása.
Azért Lulu és xeroxa is az én generációm a 30-asok, és még az 1. gyermek előtt állnak, szóval nem mai csirkék, úgyhogy valamilyen szinten a gyermekvállalás kérdését át kell alakítaniuk!

1. példa Bak-Ikrek Asc barátném - majdnem úgy mint Lulu.
Viszonylag későn 30-évesen lett egy Skorpió ascendensü (!!!!) lánya - akivel azóta is "harcol" rendesen. Neki nagy feladat az anyává levés - hogy ilyen randa magyarsággal mondjam - a gyermekhez való alkalmazkodás és elfogadás kérdése. Megy a "kötélhúzás" rendesen köztük, pedig mégcsak 5-6 éves a poronty. Na rájuk lehet mondani: "Zsák a foltját"....De azt hiszem szép lassan sikerül egymáshoz idomulniuk... Smile

2. példa Skorpió - Ikrek Asc családtagom
Bigott katolikus nevelésben részesült nő, aki az egyházi elvárások miatt szült - könnyen !!!! - 4 gyermeket. Ám a szerelem és a szex megélése egészen 36 éves koráig tabu volt, illetve katolikus módon viszonyult hozzá.
Akkor egyszercsak - Plútó tranzitban elérte a VII. házat is- valami "kirobbant" és az addig példás katolikus családanya felrúgott mindent és rájött, hogy lehet fodrászhoz, kozmetikushoz és szoliba is járni, van olyan hogy divat, lehet szerelmesnek lenni és szabadon szeretkezni!
Ma még nem vált el a férjétől, de már egy másik férfival él külön és boldog a szerelem megélésében (állítólag Confused ).
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 3:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az biztos, hogy nálam a gyerekvállalás kérdése ebben az évben lett igazán központi téma..igaz lassan 2 éve szeretnénk babát..
előtte vhogy. sosem éreztem belül erre vágyat.
viszont amióta megláttam és karomban fogtam több kis csöppséget nagyon felerősödött bennem a gyermek utáni vágy.
mindig is szerettem a gyerekeket és ők is engem..úgy érzem értek a nyelvükön, bár sajátom még nincs..az biztos, hogy nagy kihívás vagy inkább feladat a gyereknevelés.

xeroxa
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 3:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Zoli a szép levezetést. Remélem, igazunk lesz, és megérkezik a gyermekem is 2008 elején épen, egészségesen. A mekóniumos magzatvíz nem tudom, hogy mit jelent. Mérgezést? Erre hajlamosíthat a Neptun?

Xeroxa! Én is kb. 2 éve vágyom egészen komolyan babára, családra. 20-as éveimben igazán nem is nagyon kedveltem a kicsiket, nem tudtam velük mit kezdeni. Nőgyógyászati problémáim, beavatkozásaim is voltak, bár nem volt feltűnően sok, vagy nagyon problémás. Most egyébként határozottan érzem, hogy ez a baba meg fog születni. Szerintem ha Te is azt érzed, hogy a "következővel már nem lesz gond", akkor nem is lesz. Szép egészséges gyermekeket fogunk a világra hozni! Wink

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia luca!
igen, vhogy. én is azt érzem, hogy most biztosan sikerülni fog..
nézegetem a jövő évi szoláromat..vizsgálgatom..szerintem erősen benne van az anyaság Smile
hajrá!!

xeroxa
Vissza az elejére
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 5:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aztán lehet, hogy csak én szeretném belelátni annyira a babát..bár nemtom..szaturnusz-hold együttállás az MC-n..a radixomban pedig szaturnusz-hold trigon..

szerinted? megnézed?
Vissza az elejére
tothzoltan
Valóságos kis csoda!
Valóságos kis csoda!

111
HozzászólásElküldve: Kedd Aug 29, 2006 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Luca!

Az átmeneti oxigénhiányban szenvedő magzat béltartalmat ürít a magzatvízbe, ami bezavarosodik, bezöldül fokozza az oxigénhiányt, mint ahogy mondtad, egyfajta mérgezés, neptun.
Mivel a neptun a descendenseden áll, jöhet olyan esemény, amikor a neptun az ascendenst, ha ilyen értelemben nézzük, az életenergiát támadhatja.
Ezért kell jó előre olyan élethelyzetet teremteni, ahol a VII.házas neptunnak van alkalma más analógiában megjelenni, a sorsnak nem kell úgymond "keresnie az alkalmat" a VII.neptun megéletésére.

Z.
Ituna
Valóságos kis csoda!
Valóságos kis csoda!

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 9:42 am    Hozzászólás témája: Re: Plútó Az 5-ös házban - gyermekvállalás Hozzászólás az előzmény idézésével

Luca36 írta:
A radixomban a Plútó az 5-ös házban, ... Solarban 2008-ban a Marssal oppozícióban áll. Ebben az évben aktiválódik a Holdam is, s (úgy látom abban az évben minden a Holdamról szól) ezt úgy értelmeztem, hogy várhatóan ebben az évben fog gyermekem születni. Aggódok viszont a Plútó miatt, illetve szeretnék rá felkészülni. ...

Szia Luca! Very Happy

Nekem lenne egypár megjegyzésem a topikindító gondolataiddal kapcsolatosan:

- Gyermekvállalás kérdésében mint mondottam volt legott más topikokban több tényezőt kell együttesen vizsgálni, ebből csak 1 a Te általad említett Plútó az 5. házban.
Fontos az Ascendens (alapkarakter), a Nap jegy (belső indíttatás), Hold helyzete (anyasághoz való hozzáállás), 5. ház és annak ura helyzete, az abban álló bolygók.
----- Ascendensed révén egy igen mozgékony ember vagy, aki nem bír 1 helyben maradni, de mivel Merkúr (szül. úr teljes rangvesztésbe kerül) a Halakban, ez a szétszórtság és felületesség némi kaotikussággal is keveredik nálad. Nagyon nehezen tudsz 1 dologra koncentrálni, dolgokat racionálisan értékelni. (megjegyzem jó példa erre, hogy 2008-as évedet vetted górcső alá, holott az még csak 2 év múlva lesz Shocked , jobban figyelhetnél arra például, hogy jelenlegi szolárodban a Plútó az Ascendensen áll --- kvázi aktivizálódik!!!!) Merkúr teljesen az ura Jupiter által funkcionál, az pedig a 6. házban totál oppozicióban a Holddal - vagyis az anyasági és elfogadási kérdések/energiák diszharmónikusak.
----- A Holdad ugyan valóban erőben a Bikában áll, DE a 12. házban ami nem igazán jó. Sad + Együtt a Szaturnusszal! Úgy néz ki, mintha Neked valamilyen nagy SORSKÉRDÉS, megoldandó SORS-FELADAT lenne ez az anyasági kérdéskör, a saját család teremtésének gondolata. Vajon miért? Saját édesanyádat hogy élted meg? Mi az ami nem tetszett nála? Ma milyen kapcsolatod van vele? Van kapcsolatod vele?
A 12. házban lévő dolgok általában zártak, elzáródnak, vagy csak belsőleg kerülnek megélésre. (Egy ismerősömnek szintén ott a Holdja, van már 1 gyermeke, de az édesanyja meghalt például. Neki egyedül nagy-anyai segítség és tanács nélkül kell saját családjában a női-anyai szerepet folytatni.) Belső megélés lehet valamilyen müvészeti dologgal való foglalkozás. Nálad van erre indikáció ---nem a müvészetek valamely területén dolgozol, tevékenykedsz???
---- 5. ház Oroszlánban kezdődik ura Nap, Szüz közrezárt jegy ura Merkúr. Az Oroszlán kezdetü 5.ház inkább az élet élvezetre egyéb kreatív tevékenységre mint a gyerekvállalásra enged következtetni, a Szüz-Merkúr jelölő mint írtam jupiterin müködik az pedig diszharmónikusan viszonyul a Holdhoz=anyaság. Jupiter jelölője a társnak is! Mi van a partnerrel? Netán az ő hozzáállása, karaktere is bezavar a gyermekvállalásba?
Namost az 5. házat úgyis szokták nézni, mint egy időszalagot. Kezdete jelenti a nő termékeny időszakának kezdetét (12-14 év) a vége pedig a klimaktérium beálltát (45-50 év). Kb: 40 fok = 35 évvel. Eszerint Luca a 36 évével már kb. 26 foknyit távolodott a kezdettől -- az a Szüzbe esik, SŐT szinte a PLÚTÓRA !!! Tehát gyerekkérdésben MOST merkúri és plutonikus idők járnak!

Aztán mivel nagy érintettség van a radixodban a 6. és 12. ház viszonylatában, az EGÉSZSÉG kérdése szerintem kiemelődik! Egészségügyileg minden rendben lenne, készen állsz egy gyermek kihordására, megszülésére????

Plútó a 6. házad társura. Hogy állsz például a mindennapi szokásaiddal, tevékenységeiddel, kötelezettségeiddel, munkáddal? Alkalmasak azok egy gyermek majdani fogadására?? Nincsenek káros szenvedélyeid, nem dohányzol, nem szedsz gyógyszert, nem dolgozol napi 12-14 órát, nincs rendszertelen életviteled (délbe kelsz, hajnalban fekszel), egészségesen táplálkozol???
Ha esetleg mégsem így lenne, akkor valszeg ezeket kéne előbb gyökeresen átalakítani....mielőtt jönne a baba! Annak pedig MOST jött el az ideje, mert PLÚTÓ aktív! Shocked Very Happy
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 11:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Ituna!

Nekem is megnéznéd a gyerekvállalást a képletemben, ha nem gond??
Feljebbi hozzászólásomban láthatód, hogy nekem eddig mit hozott a plútó-hold együttállás..bár annyira vészesnek érdekes módon mégsem érzem..annak ellenére, hogy 99-ben volt egy kezdődő méhnyakrákom amivel műtöttek de vhogy. pozitívan éltem meg az egészet..és azóta is nagyon pozitív a hozzáállásom, általában mindenhez..de félelmeim nincsenek ezzel kapcsolatban..egészség, nemi szervek..baba..

Köszönettel:
Xeroxa

1971. 12. 10. 16.28 Szabadszállás
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 11:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Ituna! Köszönöm, hogy ennyi időt szántál rám. Szeretnék részletesen reagálni a meglátásaidra.

Az Ikrek Ascendens szerint mozgékony ember vagyok, kissé felszínes, szétszórt. Hát, ezek nem olyan erősen jellemzőek rám, bár letagadni is nehéz lenne őket. Nyílván keverednek itt a bika és halak jegyek tulajdonságai is. A párom Ikrek jegyű, tudom, mit jelent itt a mozgékonyság, felületesség, szétszórtság, ezektől én nagyon távol állok, de tény, hogy szívesen töltöm a szabadidőmet társaságban, és sokat járunk kirándulni is. Felületes tanulásra valóban hajlamos vagyok, sokminden érdekel, de nagy mélységekig egy területen sem jutottam el, ez inkább szellemi dolgokra vonatkozik. Érzelmeimben mély és érzékeny vagyok. A dolgokat szerintem racionálisan értékelem és tudatosan élem az életemet. Munkavégzésben kitartó és megbízható emberke volnék.

A Holdamról csupa igazat írtál. Sad Édesanyámat 24 éves koromban elveszítettem. Utolsó hónapjaiban én ápoltam, ugyanígy 7 évvel később édesapámat is, akit 1 évig ápoltam. Azóta nagyon felerősödött bennem az érzés, hogy családot szeretnék alapítani, újra meleg otthont teremteni magam és a szeretteim körül. Ezt valóban 1. számú feladatnak tekintem az életemben.
Hogyan éltem meg az édesanyámat? Nagyon harmonikus, szép volt a kapcsolatunk. Ő volt egyben a barátnőm is. Nehezen emésztettem meg, hogy nem bocsátott meg édesapámnak és elvált tőle 8 éves koromban, de teljesen érthető volt a reakciója.
Ha gyermekünk születik a párommal, azt bizony egyedül fogjuk nevelni, szülői, nagyszülői segítségre mi sem számíthatunk.
Nem dolgozom művészként, vagy ehhez köthető területen (bár szívesen lennék filmrendező, fotóművész. Wink ). Én ha erre a házamra, illetve a 6-osra gondolok, mindig a meditáció, illetve a gyógyítás jut eszembe. Olyan érzésem van, hogy gyógyítás, ápolás még vár rám ebben az életben. Sad Sad Ez csak egy fura megérzés, no meg a vonzódás az orvostudományhoz, természetgyógyászathoz. Igazán nem tudom, még mi vár rám, és mit kellene tennem a gyógyítás területén. Picit félek is tőle, mert ezek iszonyúan nehéz időszakok voltak az életemben, ugyanakkor maga a gyógyítás területe nagyon vonzó is számomra.

A párom Ikrek-Nyilas (1970.06.03. 18:33 Marosvásárhely), tehát uralkodó bolygója a Jupiter, és valóban csúnyán szólva "bezavar" a gyermekvállalásba. Tulajdonképpen csak rá várok, hogy ő is bizonyos legyen a gyerekvállalásban, ő ugyanis még ingadozik ebben a kérdésben. Nem tartom sajnos reálisnak, hogy az idén már gyermeket vállaljunk. Az említett érzelmi okok miatt, illetve még csak most szoktam le a dohányzásról, s kezdtem el a szervezetemet is felkészíteni a babavárásra. Erre szeretnék kb. egy évet hagyni, mivel több mint 10 éve fújom a füstöt.

Picit hosszú lettem, de gondolom, visszaigazolásnak jó, hogy leírtam, hogy én hogyan látom ezeket a dolgokat.

Szia!
Luca

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
Luca36
Komoly hozzászóló
Komoly hozzászóló

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 12:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xeroxa írta:
aztán lehet, hogy csak én szeretném belelátni annyira a babát..bár nemtom..szaturnusz-hold együttállás az MC-n..a radixomban pedig szaturnusz-hold trigon..

szerinted? megnézed?

Szia! Csak a hétvégén kerülök a Placidus elé, akkor meg tudom neked nézni, véleményem is biztosan lesz róla, de én még újoncnak minősülök az asztrológiában. Nem tuti, hogy mindent látok, vagy mindent helyesen értelmezek.

Üdv: Luca

Pauline, 8 éves
Vissza az elejére
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Luca!!

Hm..sok hasonlóság van közöttünk. Munka területén én is megbízható vagyok, jó beosztott..de lázadók is ha kell. Az érzelmi téren szintén mély érzésű, mondhatni hyper érzékeny vagyok bár mostanra már sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint azelőtt. (nagyon hullámzó voltam) Egészségem elég jó, szívós vagyok, ritkán betexem meg és erősen érdekel a természetgyógyászat és az ezoteria..utóbbi elég régóta.
Nekem viszont érdekes a kapcsolatom anyukámmal, iszonyatosan uralkodó (oroszlán-bika) mindig, mindent tudni akar..és hát..mostanra már sokkal jobb vele a kapcsolatom..mert vmivel "bölcsebb". Apukámmal teljesen jó a kapcsolatom bár vannak dolgok amiket nem fogad el bennem..erősen vonzódom a művészetekhez. Színisulit végeztem de minden érdekel, film, színház, képzőművészet..Húgom kerámikus, apu jól rajzol és zenél..Tömören ennyit rólam:)

Üdv.
Xeroxa
Vissza az elejére
xeroxa
Haladó mókus
Haladó mókus

111
HozzászólásElküldve: Szerd Aug 30, 2006 2:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Luca!!

A párod aszcendense skorpió, az én programom szerint..(placidus)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrosuli kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban